Тиврівська багатодітна родина повниться талантами-

 

Тиврівська багатодітна родина повниться талантами-
- свідченням цього є здобуті у минулу неділю перемоги обласного рівня талановитих дітей з багатодітних родин на 11 конкурсі «Таланти багатодітної родини»

         Скажу відверто я переповнена емоціями, враженнями і гордістю за наших діток. І знову наша Тиврівська делегація була найчисельнішою: у обласному конкурсі брало участь 20 школярів, 10 голосистих дівчаток, троє хлопців – гуморист В.Багрій із Строїнець, юний художник Р.Шевчук із Колюхова і юний майстер прикладного жанру В.Мосін із Дзвонихи та хореографічний ансамбль «Невгамовні» із Красного наймолодші учасники конкурсу з композицією «Діви-пави».

         Дітки з різних куточків нашого району протягом районного та обласного відбору конкурсу дуже здружилися і 16 березня під час конкурсу вболівали один за одного неабияк, а щирими гучними оплесками.

         Можливо і це зіграло свою роль, адже переможців у нас в цьому році знову побільшало. Ними стали:

         Сіра Анна із справжньої музичної сімї м.Гнівані, яка виборола 1 місце у номінації «Вокальне мистецтво». 2 місце у цій      же номінації отримала чарівна дівчинка, яка навчається у Тиврівському ліцеї Дарина Забєліна. Також 2 місце, але у номінації «Патріотична пісня» зайняла Кухніцька Інна із Красного, своїм дзвінким співом «Про Україну» вона полонила серця глядачів. Приємним сюрпризом стало для нас І місце у номінації «Образотворче мистецтво» яке посів Роман Шевчук із Колюхова, що навчається у Тиврівському районному будинку дитячої та юнацької творчості. І ще одна дівчинка-гуртківець із Сутисківської школи-інтернат має ІІІ місце у номінації «Художнє та авторське виконання». Це Ілона Тонян, яка декламувала свій власний вірш про матусю. Дівчинка має власну невеличку збірочку, де всі вірші про її родину, а свою перемогу вона присвячує своїй матусі.

         Дійсно, не можна не подякувати батькам за їх подвиг не просто народження, а й виховання таких добрих, щирих, талановитих дітей!

         Низький уклін і вам, педагоги. Це ви навчаєте усім знанням і умінням, це ваша кропітка праця вирощує із зерна налитий колос. Я вдячна за підтримку і допомогу усьому колективу районного будинку дитячої та юнацької творчості, на чолі з О.Ф.Єнютіною - крім того, що вони завжди готові підставити плече мені в організації конкурсу, вони готують  прекрасних дітей, не дарма ж серед 5 переможців 2 – вихованці позашкілля!

         Ці результати – наші спільні здобутки, наша спільна справа. Тут краплинка серця і душі кожного, хто задіяний у конкурсі. Тому пропоную уже від сьогодні збирати ці краплиночки до купки і готувати наших талановитих діток до наступного конкурсу. А я зі своєї сторони докладу максимум зусиль щоб проект «Таланти багатодітної родини» в нашому районі ніколи не закінчувався. Адже так приємно, коли обласне журі конкурсу підводячи підсумки вже вкотре наголошує «Тиврів знову найкращий!».

 

Голова районної організації Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць

«За майбутнє дітей України», депутат районної ради

Л.Колісніченко

 Создан 30 мар 2014Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений