Нам 3 роки!

 

Нам 3 роки!
    Чергову сторінку своєї маленької  історії перегорнув традиційний районний фестиваль «Таланти багатодітної родини», ініціаторами якого як завжди виступили жіноча громадська організація «За майбутнє дітей України» і Тиврівський районний будинок дитячої та юнацької творчості за підтримки районного комітету Комуністичної партії та відділу у справах сімї, молоді з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

   Як голові громадської організації, яка є одним із засновників цього конкурсу у районі, мені надзвичайно приємно бачити, як наш проект росте і розвивається! Свідченням цього є те, що з кожним роком збільшується чисельність учасників фестивалю, у 2012 прийняли участь 20 діток, у минулому році – 65, а в цьому – 82 учасники! Звісно, це успіх, успіх у тому, що ми розворушили наших дітей, заставили по- іншому оптимістично подивитися у майбутнє, подивитись на себе і знайти ту маленьку іскорку, що зветься гарним словом ТАЛАНТ. Адже усі діти талановиті, тільки завдання дорослих розпізнати і зуміти розкрити його.

  Я з впевненістю можна сказати, що таланти 2014 року ми знайшли. Це Забєліна Діана із Тиврівського ліцею, сестри Сторожук Іоанна і Анастасія з Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ступенів , Гунько Дар’я і Сіра Анна із Гніванської школи-гімназії №2 у вокальному мистецтві. У номінації «Патріотична пісня» найкраще себе проявили – Кухніцька Інна з Красного, Коновал Юлія з Маянова і Цісельська Діана з Бушинки. Не залишили байдужими присутніх своєю грою на музичних інструментах Дідур Альона із Великої Вулиги, Шимко Руслан із Гніванської школи №1 та Кіліменко Юлія із Гніванської школи-гімназії. Журі високо оцінило талант юної поетеси із Сутиски, яка представляла районний БДЮТ Тонян Ілони. Зворушливо декламувала вірш присвячений 70-ти річчю визволення району від фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні Толстих Наталія із Тростянця. А Багрій Віталій із Строїнець навпаки розсмішив глядачів жартівливими гуморесками. Вперше в цьому році у районному конкурсі було відкрито номінацію «Хореографія», де гарно себе зарекомендували Біліченко Юлія із Тростянця та ансамбль районного БДЮТ «Невгамовні», в якому займається 6 діток із багатодітних сімей Новоміської територіальної громади. Варто згадати і Шаматайло Анну, маленьку тендітну дівчинку із гімнастичним етюдом. У цьому році було представлено значно менше виробів у жанрі образотворчого і декоративно – прикладного мистецтва, але всі вони були по своєму цікаві. Зокрема, вироби у техніці «Холодна порцеляна» Мосіна Віталія із Дзвонихи,  м’які іграшки, зшиті власноруч Лукашук Марією із Сутиски, а також вироби із солоного тіста Турчак Ярослави, графіка Шевчук Романа з с.Колюхів, малюнки аквареллю в техніці «Енкаустика» Харченко Катерини із Гриженець та талановиті малюнки фарбами Томілової Катерини.

    Кожен з дітей учасників і переможців – неповторний. Важко було визначитись, тому відділ сімї та молоді з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації в особі начальника Никодим Л.П. започаткував 3 спеціальні призи глядацьких симпатій, які отримали Сіра Анна із Гнівані та Олійник Інесса із Селища за свої співучі душі, а також Біляк Вікторія за свою майстерність гри у шахи.

    Надзвичайно приємно, що як на державному рівні. Так і на рівні нашого району відчувається постійна підтримка Комуністичної партії України. Так, перший секретар райкому Компартії України подарував кожній дитині-переможцю набори канцприладдя. Він привітав усіх діток і подякував за гарний настрій і атмосферу, яку створили своїми талантами учасники і побажав подальших успіхів на обласному відборі.

   А пройде він уже незабаром у Вінниці в палаці дитячої та юнацької творчості. Я впевнена, що наш район покаже себе гідно. Про наші успіхи ви неодмінно дізнаєтесь у подальших новинах.

   А сьогодні іменини відсвяткували – з’їли іменинний торт і одразу ж почали готуватися, хто до обласного відбору, а хто до наступного районного фестивалю!

  З вдячністю організаторам, партнерам, учителям, батькам і учасникам конкурсу «Таланти багатодітної родини» - голова районної організації Всеукраїнського союзу жінок – трудівниць «За майбутнє дітей України», депутат районної ради Лідія Колісніченко.

/Усі фото учасників фестивалю дивіться у розділі "фото"Создан 12 фев 2014Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений