Звернення Народного Депутата Ігоря Алексєєва

 

Звернення Народного Депутата Ігоря Алексєєва
Шановні громадяни України!


        Рішення Центральної виборчої комісії від 17 вересня 2013 року, яким вона відмовила зборам громадян у реєстрації ініціативної групи щодо проведення всеукраїнського референдуму – це абсолютно замовне рішення. І його замовником виступають олігархічний режим і так звана “опозиція”, яка є вірним союзником цього режиму у тому, що стосується пограбування країни та узурпації влади.

      Відмова ЦВК у реєстрації ініціативної групи позбавила людей, неважливо, підтримують вони вступ до Митного союзу чи до Євросоюзу, їх конституційного права вільно прийти на виборчі дільниці і висловити свою волю щодо подальшого майбутнього України.

         З самого початку, як тільки Компартія оголосила про необхідність проведення всеукраїнського референдуму, влада і “опозиція” спільними зусиллями, використовуючи брудні інформаційні технології, кишеньковий суд, адміністративні важелі, робила все, аби не допустити цього референдуму. Чому? Тому що знала: люди у своїй більшості не сприймають ті “євроцінності”, які руйнують духовні засади українського суспільства, і не бажають собі долі наймитів на європейській панщині.

    Компартія України заявляє, що не відмовляється від проведення всеукраїнського референдуму щодо вибору між Митним та Євросоюзом. Для цього ми задіємо всі доступні правові механізми, всі наші організаційні ресурси, людський і кадровий потенціал.

     Ми переконані, що в разі підписання угоди про Асоціацію з ЄС без народного мандату, який можна отримати виключно через референдум, таку угоду треба розглядати як національну зраду.

     І хай Європа, врешті-решт, побачить, як українські “євроінтегратори” починають свій так званий “європейський рух” з грубого порушення права громадян на висловлення своєї думки. І хай добре подумає Європа, з ким збирається підписувати так звану угоду про Асоціацію.

      Ми кажемо: ТАК – референдуму, НІ – національній зраді!Создан 19 сен 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений