Три запитання про референдум

 

Три запитання про референдум
ЗАПИТАННЯ ПЕРШЕ:

Як Всеукраїнський референдум може змінити майбутнє нашої країни?

Від вибору зовнішньополітичного курсу України, від вибору між Євросоюзом та Митним союзом на десятиліття вперед залежить вирішення питань, які хвилюють кожного з нас:

Чи будуть у нашій країні стабільна робота та зарплата?

Буде наша економіка конкурентоздатною чи ми перетворимося на колонію з постачання сировини?

Буде наповнюватися бюджет України чи весь прибуток західні корпорації вивезуть в офшори (адже саме від цього залежить і розмір пенсій, і тарифи ЖКГ)?

- З ким Україна матиме візовий режим із країнами Європи чи братськими Росією та Білоруссю?

Це - справді доленосний для України вибір. Багато економістів із цифрами й аргументами неодноразово доводили - майбутнє нашої країни полягає в економічно взаємовигідній і рівноправній співпраці з країнами Митного союзу. З ними пов'язані перспективи розвитку української промисловості та ринки збуту української продукції, відтак - стабільне зростання кількості робочих місць, розмірів зарплат і пенсій для українців.

Вчені також довели, що Європу, яка перебуває в системній кризі, де зростає безробіття і посилюються проблеми від перевиробництва, Україна цікавить лише як ринок збуту їхньої продукції. Європа нашим коштом забезпечить своїх громадян робочими місцями та зарплатою, а українська промисловість остаточно зупиниться. Потрібні ми Європі і як ринок українських чорноземів, і як звалище для промислових відходів з усього світу.

Ми розуміємо, що інтереси високопосадовців і олігархів, які мають рахунки в європейських банках і через яких ЄС намагається тиснути на Україну - абсолютно корисливі й належать лише 1% українців. А що потрібно простим людям - 99-ти відсоткам громадян України кожен має вирішити для себе сам. І коли кожен прийме обдумане й відповідальне рішення - він повинен заявити про нього на референдумі. Це буде рішення народу і на користь народу.

 

ЗАПИТАННЯ ДРУГЕ: 

Чи будуть результати Всеукраїнського референдуму, де свою волю висловить кожен українець, обов'язковими для виконання?

Сьогодні на це непросте питання можна сміливо відповісти - так! Результати референдуму обов'язкові для виконання всіма органами влади. їх не треба навіть затверджувати у Верховній Раді. Саме цього і побоюється влада - що буде так, як вирішить народ. Це і є демократичний шлях ухвалення політичних рішень без кровопролиття та народних бунтів.

 В Україні двадцять років не було дієвого закону про референдум. Фактично єдиним офіційним опитуванням громадської думки можна вважати референдум 1 грудня 1991 року, коли на голосування було винесено питання про незалежність України. Надалі низка рішень, прийнятих в рамках подібної практики в 2000-му та 2007-му роках, були заблоковані Верховною Радою і тодішнім Президентом Віктором Ющенком.

Нагадаємо, що торік комуністи провели громадський «Народний референдум», серед питань якого було й питання про ухвалення закону про офіційний референдум. Комуністи одержали підтримку понад 5 мільйонів українців і наприкінці листопада минулого року домоглися ухвалення та затвердження Президентом України закону «Про всеукраїнський референдум». Цей закон дає змогу провести референдум і виключає спотворення його результатів у Верховній Раді чи Адміністрації Президента.

Таким чином народ України отримав механізм справжнього народовладдя: ми обираємо і вирішуємо, а влада виконує наші колективні рішення. Компартія добилася ухвалення цього закону для народу. Компартія, попри всі труднощі масштабної організаційно-технічної роботи, розпочала збір підписів народної ініціативи за проведення референдуму. А як цим законом народ скористається це вже питання совісті і відповідальності кожного громадянина країни

 

 

ЗАПИТАННЯ ТРЕТЄ:

Що необхідно зробити ЛЮДЯМ, щоб Всеукраїнський референдум про вибір між ЄС (Євросоюзом) і МС(Митним союзом) було призначено та проведено?

Щоб референдум відбувся, потрібно зібрати З мільйони підписів громадян України за його проведення.

Після проведення зборів (щонайменше з двох тисяч громадян України) та обрання ініціативних Груп право на збір підписів реєструється в Центральній виборчій комісії (ЦВК). Видаються офіційні підписні листі встановленого законом зразка.

Громадянин України, який підтримує народну ініціативу щодо проведення референдуму має внести до підлісного листа свої паспортні дані та поставити свій підпис.

Компартія єдина політична сила, яка вимагає проведення референдуму і взяла ініціативу на себе. А обсяг організаційної роботи, яку необхідно провести у встановлені законом стислі терміни, дуже великий. Тому форми збору підписів будуть різні: на вулицях населених пунктів стоятимуть агітаційні намети КПУІ ініціативні групи комуністів ходитимуть по будинках і пункти збору підписів постійно працюватимуть у всі>і райкомах і міськкомах КПУ.

Після збору підписів ЦВК приймає і вивчає підписні листи, після чого призначає дату проведення референдуму. З цього часу відповідальність і організаційну роботу з проведення референдуму, як вимагає закон, бере на себе держава.Создан 31 авг 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений