Інформація для селянина-виробника

 

Інформація для селянина-виробника
  

 

ВАС ЗАКЛИКАЮТЬ І ПІДШТОВХУЮТЬ "ДО ЄВРОПИ"?

А ЧИ ГОТОВІ ВИ ЗАПЛААТИТИ ЗА ТАКЕ "ЩАСТЯ"

ВЛАСНИМ ГОСПОДАРСТВОМ І СВОЇМИ ЗАРОБІТКАМИ?

 

Багато селян вважають, що політика - то не їхня справа, політика від них далеко. І Європа з Євросоюзом - далеко, бо жителі села до Парижа чи Берліна на відпочинок не літають. Але це - хибна думка. Європа наполегливо стукає до нас у двері та сил­кується втягти Україну до Євросоюзу. І наприкінці цього року влада, не питаючи дум­ки народу, має намір підписати угоду про асоціацію України та ЄС.

 

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЯК ЦЯ УГОДА З ДАЛЕКОЮ ЄВРОПОЮ ПОЗНАЧИТЬСЯ НА ЖИТТІ ПЕРЕСІЧНОГО УКРАЇНСЬКОГО СЕЛЯНИНА? РОЗПОВІДАЄМО: 

По-перше, вже за 500 днів - з 1 січня 2015 року - вам буде заборонено продавати на ринках м’ясо, вироблене у власних присадибних господарствах. Також вам заборо­нять вивозити на базар молоко, масло та сир домашнього виробництва.

Це вимога СОТ (Світової організації тор­гівлі) і ЄС. Нічого і того, що виростили се­ляни у себе вдома не можна буде прода­вати на ринках. Все доведеться віддава­ти за безцінь спекулянтам-посередникам.

Навіть заколоти порося можна буде тіль­ки з дозволу влади. Аграрний міністр Ми­кола Присяжнюк уже попередив, що після вступу до ЄС селяни не зможуть забивати більше 5 голів великої рогатої худоби, свиней, птиці або кролів на день, І якщо ви, наприклад, зібралися відгуляти весілля, то для того, щоб забити шосту курку або кроля, доведеться просити дозволу у пред­ставників влади.

По-друге, ті фермери, які вирощують зер­но та цукровий буряк, опиняться у скрут­ному становищі. Після підписання угоди з ЄС Європа втричі скоротить для нас кво­ти на експорт пшениці (з 3 до 1 мільйо­на тонн) і в 10 разів - на цукор (з 300 до ЗО тисяч тонн).

Це означає, що внутрішні ціни на зерно впадуть, а селяни знову-таки продавати­муть свій урожай спекулянтам-перекупникам. Спекулянти збагатіться, а народ ста­не ще бідніший.

По-третє, Росія вже попередила, що піс­ля вступу України до ЄС вона змушена бу­де закрити свої кордони для українських овочів і фруктів, оскільки митні тарифи іс­тотно відрізнятимуться від нинішніх.

Зараз Росія та Білорусь купують поло­вину українських овочів і фруктів. Завтра всі вони гнитимуть на городах і в садах, оскільки Євросоюз наших овочів не купить - на думку чиновників ЄС, вони не відповідають європейським стандартам. А українські перекупники не візьмуть цих овочів та фруктів навіть за копійки, бо не матимуть ринку збуту.

А років за два після підписання угоди між Україною та ЄС дружні нам країни Митного союзу - Росія, Білорусь і Казахстан - ви­мушені будуть ввести для жителів України візовий режим. І ми навіть не зможемо їз­дити в гості до своїх родичів у Росії.

 

ВАМ ЦЕ ТРЕБА? ВИ ЦЬОГО ХОЧЕТЕ? ЯКЩО НІ - ПРОГОЛОСУЙТЕ НА РЕФЕРЕНДУМІ ЗА ЕКОНОМІЧНО ВИГІДНИЙ МИТНИЙ СОЮЗ З РОСІЄЮ, БІЛОРУССЮ І КАЗАХСТАНОМ!

 

 Создан 31 авг 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений