Економічні аргументи на користь Митного Союзу

 

Економічні аргументи на користь Митного Союзу
  

- Перегляд цін на російські енергоносії, ліквідація експортних мит на енергоносії.  Ціни для України будуть відповідати  внутрішнім цінами Росії. Це призведе до зниження цін на продукти харчування та послуги ЖКГ. Для порівняння: Білорусія отримує природний газ за ціною $180 за тис. куб.м., тоді як для України ціна на сьогодні - $ 420.

 

- Тільки прямий виграш України від вступу до Митного союзу може скласти 6,5-9 млрд. дол. на рік За різними оцінками річний приріст ВВП України від вступу в МС буде 1,5 - 6,5%.

 

- Ліквідація всіх митних зборів і тарифів у рамках МС для українських товарів Це ще один стимул для розвитку українських підприємств. Вони зможуть безперешкодно налагоджувати економічні відносини з партнерами в країнах - членах Митного союзу.

 

- Відкриття нових ринків збуту для українських виробників (ступінь відкритості у Митному союзі значно вищий, ніж у Євросоюзі) Європа обтяжена проблемними економіками Греції, Кіпру, Іспанії, Португалії, Італії, вже помітні падіння економік Голландії та Франції, що позначається на падінні продажу і скороченні експорту.

 

-  Українські підприємства, що випускають високотехнологічну продукцію, отримають можливість реальної науково-технічної і виробничої кооперації з партнерами з країн - - членів МС

Така кооперація підвищує якість продукції та розширює можливість спільного виходу на зовнішні ринки з конкурентоспроможним товаром. Оживуть, наприклад, українське авіабудування і кораблебудування.

 

-  Перехід до більш високого рівня захисту внутрішнього ринку України

Громадяни України будуть менше фінансувати іноземних виробників. Вітчизняний товаровиробник отримає стимули для свого розвитку. У результаті ми отримаємо більш якісні товари за низькою ціною.

 

-  Масштабні інвестиції і дешеві позики.

У рамках Митного союзу Україна стане учасником Євразійського банку, отримає прямий доступ до російських банків Сьогодні тільки Газпромбанк РФ реально кредитує великі українські підприємства. А нам потрібні ресурси Россільгоспбанку, який кредитує АПК, адже Україна потребує мільярдних кредитів для агропромислового комплексу.

 

- Забезпечення розвитку українського оборонно- промислового комплексу Розвиток військово-технічної співпраці з країнами МС, перш за все з Росією, не тільки збільшить боєздатність української, армії, а й дозволить розширити асортимент товарів ВПК на експорт. Роботу в сфері ВПК отримають сотні тисяч наших громадян.

 

-  Входження України до МС істотно зменшить залежність нашої країни від кон'юнктури і загроз зовнішніх ринків Україна отримає гарантовану можливість поставляти товари та послуги на величезні ринки країн Митного .союзу, а через МС - далі, на ринки країн Азії.

 

-  Входження України до МС набагато зменшить залежність від диктату міжнародного спекулятивного капіталу, зокрема, від МВФ У Митному союзі Україна зможе претендувати на участь у фінансових проектах Росії та інших членів МС, на кредити без політичних умов і тиску ззовні.

 

- Ліквідація умов для виникнення торгових воєн з Росією (сирної, трубної, м'ясомолочної, шоколадної)

Товари та продукція будуть вироблятися за єдиними технологічними регламентами і відповідати єдиним стандартам якості. Це крок до відродження високої якості продуктів відповідно до ГОСТІВ.

 

- Міжрегіональне співробітництво України та країн МС, яке дасть мільярдні надходження до місцевих бюджетів, Зокрема, в Бурятії починається реалізація величезного залізничного проекту, пов'язаного з розвитком БАМу. Прямі замовлення могли б отримати десятки українських підприємств.

 

- Зростання експорту за рахунок зняття митних бар'єрів і обмежень на продукцію може скласти більше 60%

Тільки збільшення обсягу експорту в Російську Федерацію оцінюється в 4,6-8,8 млрд. дол. за 3 роки. Лише скасування російських захисних заходів відносно України призведе до збільшення українського експорту в РФ на $ 670 млн. на рік.

 

- Входження України до МС поставить на порядок денний створення «зернового ОПЕК» Україна зможе не тільки ефективно захистити свій внутрішній ринок, але й впливати на ціни сільгосппродукції в глобальному масштабі.Создан 31 авг 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений