Всеукраїнському референдуму БУТИ!

 

Всеукраїнському референдуму БУТИ!

Сьогодні для наших громадян - відповідальний момент - цього року вирішується доля кожного з нас - наших дітей та онуків!

 

Яке буде наше майбутнє - залежить від зов­нішньополітичного курсу, що його обере Украї­на: на захід чи на схід, до Євросоюзу чи в Мит­ний союз з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Українська влада і вітчизни мільйонери тягнуть країну в ЄС: там у них в банках зберігають­ся мільйони, вони звикли туди їздиш на відпочинок, там здобувають освіту їх діти. Але якщо Україна підпише угоду з ЄС, строгі норми СОТ і ЄС виключать будь-яку можливість реалізації домашньої м'ясо-молочної продукції як усере­дині країни, так і на зовнішніх ринках. Євросоюз не пустить на свої ринки дешевої української продукції, щоб не створювати проблем своїм виробникам.

Українському народові набагато ближчий і вигідніший торговельний Митний союз з Росією, Яка сьогодні є головним ринком збуту продукції українського сільського господарства. Всі розуміють, що виростити вро­жай; - мало, треба ще й вигідно його прода­ти. Комуністи постійно вимагають від влади відродження системи споживчої кооперації та відкриття безкоштовних ринків і ярмар­ків для селян. А влада має намір підписати угоду з ЄС і таким чином узагалі знищити всі ринки. Навіть більше: під тиском українсько­го і міжнародного капіталу влада хоче підпи­сати цю угоду з ЄС якомога швидше і нишком і не розповідаючи людям про те, що Ук­раїну чекає «в Європі».

ХТО МАЄ ВИРІШУВАТИ, ЯКУ ДОРОГУ ОБРАТИ УКРАЇНІ? ПЕВНА РІЧ, САМ НАРОД, АДЖЕ ЦЕЙ ВИБІР ЗАЧІПАЄ ОСОБИСТІ ІНТЕРЕСИ КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА!

Комуністи вважають, що питання про вступ до ЄС чи МС треба винести на всеукраїнський референдум, щоб вибір робили самі люди. Можна провести такий референдум? Так, скільки в країні, у тому числі  завдяки Ком­партії України, з минулої осені з’явився закон про референдум. Тепер головні питання жит­тя країни може вирішувати народ.

 

 Як висловити свою думку і захистити свій вибір?
 

     Референдум може призначити влада за народною ініціативою. Для цього потрібно зібрати І мільйони підписів громадян Украї­ни. Коли у ваше село приїдуть представники ініціативних груп - візьміть із собою паспорт і поставте свій підпис за проведення референ­думу.

Коли Центральна виборча комісія прийме вирішення про проведення референдуму і при­значить його дату, приходьте на виборчі дільниці разом з родичами, сусідами, друзями, які мають право голосу - зробіть свій вибір між ЄС і МС. Підсумки референдуму підпише Прези­дент Ураїни, і ваш вибір стане законом.

      Комуністи взялися допомогти наро­дові зібрати підписи за проведення референдуму. Це буде перший в іс­торії незалежної України референдум за народною ініціативою.НЕ ВІДСИДЖУЙТЕСЯ НА ЛАВКАХ! НЕ ВТРАТЬТЕ ШАНСУ ВИСЛОВИТИ ВЛАДІ СВОЮ НАРОДНУ ВОЛЮ! РЕФЕРЕНДУМ - ПРАВО НАРОДУ ИРІШУВАТИ ДОЛЮ КРАЇНИ. ПОВЕРНЕМ КРАЇНУ НАРОДУ!Создан 31 авг 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений