Що таке референдум?

 
 

Що таке референдум?
 Ознайомитися із Законом України "Про всеукраїнський референдум"

 

Вперше за 20 років у народу України зявився шанс!

Сьогодні ми стоїмо на порозі доленосного моменту в новітній історії України: вперше громадяни нашої країни отримали законне право самостійно приймати найважливіші державні рішення шляхом референдуму. Більш того, референдум і його тему тепер може призначати сам народ, а не лише влада.

Символічно й те, що перший всенародний референдум буде присвячено чи не найважливішому на сьогодні питанню - вибору зовнішньополітичного курсу інтеграції нашої країни, від якого залежить: хто буде нашими друзями і союзниками, як розвиватиметься економіка країни, і насамкінець - чи матиме незалежна Україна майбутнє.

Влада й опозиція бояться народу, намагаються оминути питання про винесення на референдум першорядного для країни рішення. При цьому поспіхом приймається низка законів, спрямованих на євроінтеграцію України. Влада та опозиція намагаються переконати весь світ у тому, що цей курс підтримує весь народ. Так звана «політична еліта» узурпувала право говорити від імені народу. Насправді влада та євроінтегратори просто не наважуються виносити це питання на суд людей. А керівництво і чиновники ЄС свідомо кваплять українську владу з ухваленням рішення, оскільки знають реальну картину настроїв людей в Україні. Соціологи неодноразово підтверджували, що значна частина населення підтримує позицію Компартії - для України вигідніше вступити до Митного союзу з Росією, Білоруссю та Казахстаном.

Щоб референдум за народною ініціативою відбувся, три мільйони українців мають поставити свої підписи під народною ініціативою. Жодному з нас у цей історичний момент не можна бути пасивним спостерігачем - важливо стати учасником процесу, підтримати ініціативу Компартії, поставити свій підпис за проведення першого Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

 

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ, ПАСИВНИМ НЕ БУДЬ -

ОБЕРИ ДЛЯ УКРАЇНИ ПРАВИЛЬНУ ПУТЬ!

 

 

 

 

РЕФЕРЕНДУМ - СПРАВЖНЄ НАРОДОВЛАДДЯ!

Україна прагне стати цивілізованою і демократичною країною. Українці хочуть, щоб влада приймала рішення цивілізованим і демократичним шляхом, спираючись на волю та інтереси всього народу. Всі ми категорично не хочемо, щоб владу в країні узурпувала купка політиків і мільярдерів, які привласнили собі тоталітарне право думати за всіх, вирішувати за всіх, грабувати всіх, спираючись на вигідні лише для себе рішення і закони.

Референдуми проводяться в більшості країн світу. У Європі люди самі вирішують на референдумі вступати їм до ЄС чи вийти з нього, приймати евро або залишити національну валюту. Це і є демократія. Навіть у країнах Африки й Азії влада змушена проводити референдуми, щоб не бути скинутою в результаті народного бунту чи революції.

Євросоюз щодо України провадить політику подвійних стандартів. З одного боку нам нав'язують різноманітні «європейські цінності» від стандартів судочинства до одностатевих шлюбів. З іншого боку не наполягають на тому, щоб рішення про вступ до ЄС ухвалювалося на Всеукраїнському референдумі.

Якщо український народ знайде в собі сили домогтися, щоб перший референдум за народною ініціативою відбувся країна отримає нову якість демократії, ми зробимо великий крок уперед на шляху до цивілізованого і справедливого суспільства. А після того, як референдум відбудеться, ця практика має стати звичною і обов'язковою для влади. Всі складні й принципові рішення щодо життя держави прийматиме народ.

ДОЛЮ УКРАЇНИ МАЄ ВИРІШУВАТИ НАРОД!


  Создан 31 авг 2013 
Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений