Грандіозний фінал з очікуваним результатом!

 

Грандіозний фінал з очікуваним результатом!
Звичайно, з моєї сторони досить впевнено сказати,

що фінал був передбачуваним, адже поряд з абсолютно

відомими командами та їх героями

стали нові імена, нові досягнення. Але про все по черзі.

 

 

       Родзинкою фінального футбольного свята у Тиврові стало не що інше, як дитячий турнір. Про участь в ньому заявили 4 команди - Тиврова, Сутисок, Дзвонихи і Черемошного. Досить впевнено розпочала турнір Черемошненська команда хлопчаків, які одразу ж обіграли Тиврів з рахунком 2:0. Далі успіх сільських команд повторила Дзвониха, зігравши з Сутисками на рівних 1:1. Оскільки команди грали по коловій системі,  в архіві кожної з них було ще по 2 гри, які й закріпили наші дитячі команди на переможному пядесталі таким чином:

1 місце - Сутисківська юнацька команда,

2 місце - Черемошненська,

3 місце - Тиврівська,

4 місце - Дзвониська.

 

Крім того, було розіграно звання кращого гравця, яким став Віталій Щерба - №10 команди Черемошного і кращого воротаря, яким проявив себе Білоус Артем - воротар Тиврівської команди.

 

       Та все-таки, більшість з прихильників футболу в районі, які пильно стежать за усіма спортивними новинами, чекали розвязки розіграних у липні регіональних змагань.

      Розвязка не забарилася, у грі за ІІІ місце з рахунком 3:0 перемогла команда Сутисківської територіальної громади. Сьогодні майстерність і удача були саме на їх стороні, хоча гра Строїнецької команди теж заслуговує на увагу. Лише в цьому році, коли за справу взявся досвідчений тренер Юрій Степанович Мазур, команда почала активно брати участь у різних змаганнях і привозити додому нагороди. Крім того, хочеть відмітити і те, що у команди є потужні спонсори, це місцеві Строїнецькі сільгоспформування, які підтримують команду у всіх починаннях.

        У грі за перше місце зустрілися легендарна команда Селища і відкриття сезону 2013 року - команда Черемошного. Так, принцип "новичкам везе" тут не подіяв і з рахунком 3:0 перемогли старійшини - браві хлопці із Селища. Так, так вже другий рік поспіль вони забирають суперкубок!

Тому, при визначені кращого гравця, судівська колегія не сумнівалася - кращим є бомбардир Михайленко Володимир із Селища. Щодо кращого воротаря, той взагалі, усі від малого до великого вже другий десяток років знають, що на футбольному олімпі району знаходиться Дунда Руслан!

       Усі учасники  без винятку- це спортивна слава і гордість нашого району! Один із досвідчених гравців сказав мені під час матчу, що він слідкує за нашим сайтом і статтями, які я пишу, і вважає їх гарними, я ж в свою чергу скажу, що не були б вони гарними і змістовними, якби не було таких талановитих людей, як ви, шановні наші футболісти - аматори, людей, відданих справі, про яких писати - одне задоволення.

 

     Тиврівський районний комітет Компартії вітає усіх із закінченням футбольного сезону 2013 року і бажає в цьому є складі (або ж в більшому) зустрітися в наступному році.

       Крім того, відкрию читачам сайту секрет, що є одна славна задумка, як зробити так, аби взимку до нового року ще разочок розімняти мязи у спортзалах району.... упевнена, з вашою підтримкою - все задуми стануть реальністю.

 

Депутат районної ради

Лідія КолісніченкоОбновлен 02 янв 2014. Создан 18 авг 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений