Комуніст з великої літери!

 

Комуніст з великої літери!
 

      В серпні нинішнього року виповнюється 60 років, як Іван Петрович Войтенко, який проживає в смт.Тиврові Вінницької області пов’язав своє життя з Комуністичною партією України. Учасник великої Вітчизняної війни, пройшов нелегкий трудовий шлях. У післявоєнні роки закінчив педагогічний інститут, працював дільничним інспектором МВС, учителем, директором школи, а згодом був обраний заступником голови і секретарем парткому колгоспу. З 1975 року до виходу на пенсію неодноразово обирався головою місцевої селищної ради.

      Де б не працював Іван Петрович, скрізь віддавав свою енергію, знання служінню людям. На його грудях виблискують ордени Слави, Великої Вітчизняної війни, Богдана Хмельницького, «За мужність» та багато інших пам’ятних та ювілейних нагород.

Йому добігає 9-ий десяток, однак комуніст, як і раніше йде попереду своїх товаришів. Більше 26 років очолює районну організацію ветеранів України. Був одним з тих, хто в 90-ті роки проводив значну роботу по відновленню діяльності районної парторганізації. Незмінний член райкому партії, неодноразово обирався до складу бюро партійного комітету. І сьогодні люди йдуть до нього зі своїми болем і радістю, бо знають: до всього поставиться з розумінням. Комуніста, ветеранського вожака поважають в районі від малого до великого, бо не сидиться йому вдома - веде активну героїко – патріотичну роботу серед учнівської молоді. Особливо вболіває за відстоювання історичної справедливості щодо Великої Вітчизняної війни. Іван Петрович був і залишається взірцем для всіх нас. Він гідно йде дорогою життя, як і належить члену Комуністичної партії України.

 

Стаття про Івана Петровича у газеті "Комуніст"Обновлен 31 авг 2013. Создан 15 авг 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений