Розіграно місця у фінал - регіональний тур по футболу у Сутисці

 

Розіграно місця у фінал - регіональний тур по футболу у Сутисці
    Зараз ми вже знаємо назви тих команд, які гратимуть у фіналі 17 серпня.... але ще кілька годин назад інтрига зберігалася.

     

     Сьогодні у Сутисці у ІІ турі регіональних змагань по футболу на кубок райкому Компартії України зустрілося 5 найсильніших команд району - це команди, які представляють такі територіальні громади - Селище, Гнівань, Тиврів та Сутиски (2 склади команд).

    Змагання були досить сильні, в ході матчів збільшувалися рахунки команд, а разом з ними і напруга на полі. Як показала гра, важливо бути не лише фізично витривалим, але й психологічно. Саме такі якості вивели вперед Гніванську, Селищенську і дві Сутисківських команди. Так, граючи за третє місце Гнівань здобула перемогу у Сутисківської команди №2 з рахунком 3:1. Запекла боротьба точилася і за перше місце. Команда Сутисківської територіальної громади №1 граючи з командою Селищ, посіла друге місце у турнірній таблиці не забивши жодного голу у ворота команди Селищ (цікаві моменти гри дивіться у розділі "ФОТО" нашого сайту)

     Вже другий рік поспіль згуртована і послідовна Селищенська команда, яку очолює сільський голова Валерій Слободян стає призером. У минулому році вони не лише виграли регіональні, а й стали переможцями районних фінальних змагань. Ну і зараз зроблено успішний заділ на фінальну гру, адже лише за сьогоднішню зустріч вони набрали 9 очок!

  

   Традиційно було визначено найкращого вболівальника. В такі моменти шкодуєш, що не можна розмістити відео цікавих моментів, які подарував усім присутнім найкращий вболівальник Тимофеєв Сергій. Важливо добавити, що вболівав він саме за Селищенську команду, можливо його підтримка так підбадьорювала футболістів до перемоги.

 

   Отже, регіональні тури зіграно. І ми запрошуємо усіх 17 серпня на районний стадіон у смт.Тиврів грати і вболівати.

За І місце у фіналі зустрінуться Селище і Черемошне,

за ІІІ місце гратимуть гоманди Строїнець і Сутиски!

Гра багатообіцяюча... НЕ ПРОПУСТІТЬ.Создан 21 июл 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений