Перший тур районних змагань по футболу позаду!

 

Перший тур районних змагань по футболу позаду!
    Чергове спортивне свято жителям територіальних громад району сьогодні підготував Тиврівський районний комітет Комуністичної партії України.

    Після того як у минулому році переможцем у регіональному турі районних змагань по футболу на кубок районного комітету КПУ стала Жахнівка, цілком очевидно, що у цьому році регіональні змагання вони приймали у себе.

   До участі в змаганнях зїхалося 5 команд із Уяринець, Великої Вулиги, Тростянця, Строїнець та Черемошного. Господарі поля жахнівчани теж взяли участь.

   Змагання були дуже захоплюючі. Вони зібрали не лише футболістів - аматорів, але й вболівальників.

     Кожну команду на поле виводили молодші школярі місцевої школи, хлопчики і дівчатка були дуже горді своєю почесною місією.

   Відкрив цьогорічний турнір перший секретар райкому Компартії Дмитро Осипчук, привітала усіх і перший секретар обкому Компартії України Лідія Закусилова, яка теж завітала на свято. Слово до гри сказав головний суддя Олексій Нижник та Жахнівський сільський голова, другий секретар райкому Компартії Леонід Мачай.

    У круговій зустрічі зустрічалися по черзі усі команди. за ІІІ місце боролися між собою команди Тростянецької та Уяринецької територіальних громад, і у запеклій боротьбі лише завдяки пінальті з рахунком 5:4 перемогли Уяринці.

    Не менш жвава гра і за І місце. Так команда Строїнець і Черемошного зіграли фінальний матч з рахунком 2:0 на користь черемошан.

  Таким чином у фінал районних змагань вийшли команди Черемошненської та Строїнецької територіальних громад. Сьогодні вони отримали футбольні сувеніри на згадку про перемогу, а вже 10 серпня ми усі разом будемо вболівати за них на районному стадіоні у смт.Тиврові.

    ... І до речі, про вболівальників. Найкращим з них визнано Красівську Аліну, яка не лише вболіваола за свою команду. а й підготувала діток, які виводили команди на поле. Аліна отримала в подарунок шапку вболівальника у вигляді футбольного мяча.

    Дякуємо усім учасникам, вболівальникам, суддям, усім, кому небайдужа доля футболу на теренах нашого району.

   Дякуємо і до зустрічі. А вона не заставить нас довго чекати, адже вже наступної неділі - 21 липня ми зустрінемося у ІІ турі регіональних змагань у смт.Сутиски. Слідкуйте за нашими новинами і переглядайте фотоматеріали матчів на сайті.Создан 13 июл 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений