Нарада комуністів - депутатів

 
 

Нарада комуністів - депутатів

Нарада комуністів - депутатів        В практику роботи райкому Компартії України увійшло щорічне проведення нарад з сільськими головами, депутатами місцевих рад, обраних від КПУ та активу партійної організації, на яких підводяться підсумки роботи і визначаються напрями подальшої діяльності по реалізації передвиборних програм. 2013 рік - не виняток. Так, у березні місяці було проведено чергову нараду, в її роботі в зяла учсть перший секретар обкому Компартії України Лідія Закусилова.

      Виступаючи з доповіддю перший секретар райкому Компартії Д митро Осипчук відзначив: "Відійшов в історію 2012 рік – рік важкої напруженої роботи, що відрізнявся дальшим загостренням соціально – економ ічного становища в країні, підготовкою та проведенням виборів до Верховної Ради України.

        Все це вимагало активізації діяльності райкому партії, комуністів районної парторганізації, голів та депутатів місцевих рад, обраних від Компартії України по посиленню партійного впливу на всі сторони життя населення Тиврівського району.

     Районна парторганізація в повний голос заявила про свою готовність очолити боротьбу трудящих за свої права, посиливши свою організаторську та агітаційно – пропагандистську роботу на місцях. Керуючись вказів ками ЦК парті ї, при активній підт р имці з боку обкому Компартії України, в районі було започатковано чимало нових форм роботи з людьми і особливо з молоддю. Відрядно констатувати, що в здійсненні наміченого ціле- направлено і наступально спрацювала більшість голів та депутатів місцевих рад, обраних від Комуністичної партії України. Саме завдяки їх зусиллям нам вдалося у 2012 році чимало зробити, піднявши на значно вищий рівень діяльність райкому партії, та й всієї районної парторганізації, про що викладено в звіті «З людьми та для людей: об’єднання зусиль – запорука успіху!»

          Після її обговорення було прийнято відповідну резолюцію.

       Крім цього, на нараді підіймалося і ряд інших питань. Зокрема, голова районної організації Івсеукраїнського союзу жінок - трудівниць "За майбуинє дітей України" Лідія Колісніченко проінформувала про позитивний досвід проведення конкурсів для талановитих дітей багатодітних родин у районі. Батькам переможців обласного конкурсу було вручено відповідні подяки райкому Компартії та районної організації ВСЖТ.

           Також за підсумками роботи у 2012 році було нагороджено грамотами обкому та райкому Компартії України ряд депутатів місцевих рад та сільських голів.Создан 24 апр 2013 
Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений