Звернення до жителів району

 
 

Звернення до жителів району

Парад переможців    Останні роки в Україні святкування Дня перемоги – 9 травня стає об’єктом політичного протистояння. В той же час, далеко не всі молоді люди знають про подвиг своїх дідів та прадідів, всього радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Саме тому, Комуністична партія України започатковує акцію «Парад переможців». Її суть полягає в тому, щоб 9 травня провести парад усіх ветеранів – учасників Великої Вітчизняної війни. І живих, і уже померлих, і тих, хто загинув у боях не діждавшись Перемоги.

     Тиврівський райком Компартії України звертається до дітей герої війни, онуків та правнуків вийти 9 травня на парад з фотопортретами своїх дідів-прадідів – учасників Великої вітчизняної війни, тим самим заявивши, що ми пам’ятаємо їх ВЕЛИКИЙ  ПОДВИГ, шануємо їх пам'ять і низько вклоняємося за мир і життя на землі.

    Ми звертаємося до органів місцевого самоврядування, громадських організацій долучитись до акції, ставши її співзасновниками.

    Просимо до 5 травня надати інформацію про бажання взяти участь в «Параді переможців» з фотопортретами безпосередньо райкому партії та депутатам районної ради від КПУ.Создан 24 апр 2013 
Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений