У районі відбувся ІІ конкурс "Таланти багатодітної родини"

 
 

У районі відбувся ІІ конкурс "Таланти багатодітної родини"
   20 лютого 2013 року в рамках проведення Всесвітнього Дня соціальної справедливості в приміщенні Тиврівського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулося справжнє сімейне свято - конкурс-фестиваль "Таланти багатодітної родини", яке об’єднало 64 учасники, як дітей, так і їх батьків. Свято було організовано з районною громадською організацією Всеукраїнського  союзу жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України", яку очолює депутат районної ради Л .А. Колісніченко та районним будинком дитячої та юнацької творчості. Значну допомогу в організації проведення вищезгаданого заходу було надано Тиврівським райкомом Компартії України, особисто його першим секретарем Д.В.Осипчуком.

     Серед почесних гостей заходу, крім керівництва району, була і член Вінницького обкому Компартії України, голова обласної організації всеукраїнського союзу жінок - трудівниць "За майбутнє дітей України" О.О. Пелих.

       Конкурс в районі п роводився вдруге і з кожним роком в ньому приймають участь все більше і більше дітей, з кожним роком відкриваються все нові і нові таланти.

     За підсумками минулорічного обласного конкурсу двоє діток з Тиврівського району, як його переможці, отримали безкоштовні путівки у МДЦ «Артек». Саме   тому, нинішнього року кожен з учасників другого районного конкурсу-фестивалю намагався в повній мірі розкрити свої талановиті здібності. І багатьом це вдалося. Переможців було визначено в шести номінаціях. Серед кращих: вокалісти – учениця Тиврівської ЗОШ Сторожук Анастасія та Олійник Інеса із Селищенської ЗОШ. Найкращими було визнано малюнки: граіку Вигоднянського Анатолія, учня Сутисківської ЗОШ-інтернату, а Мосін Володимир із Дзвониської школи виборов перше місце у номінації «Декор ативно - прикладне мистецтво»  з роботами – живопис на склі та вироби із сольоного тіста.

       Свято вдалося, про що свідчили усмішки на обличчях наших діток. Відрядним є те, що близько двадцяти юнаків і дівчат з району будуть приймати участь в обласному конкурсі, який відбудеться у березні цього року. Сподіваємося, що і в 2013 році наші діти будуть учасниками всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини» в МДЦ «Артек» і там гідно представлять уже нашу область.Создан 24 фев 2013 
Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений