На порозі конкурсу "Таланти багатодітної родини"

 

На порозі конкурсу "Таланти багатодітної родини"
       У суєті сьогодення важкий тягар економічних та соціальних проблем лягає на плечі жінки. і хоч називають нас «слабкою» статтю, ми переконані, що нам під силу усе. за що візьмемося, бо наша сила в доброті та милосерді.

       Яскравим прикладом того є справи Всеукраїнського союзу жінок – трудівниць «За майбутнє дітей України», який очолює Народний депутат 6 скликання від Комуністичної партії України Катерина Самойлик. Мета діяльності організації – це відстоювання інтересів жінок України, які вболівають за долю дітей, втілення в життя загальнолюдських цінностей. доброти, милосердя, поваги до старших, турботи про дітей, підвищення статусу сімї, сприяння утвердженню справедливих, пристойних умов життя дітей, матерів. Організація піклується поліпшенням соціального стану, надає правову та юридичну допомогу жінкам та дітям.

        Серед успішних проектів союзу жінок – трудівниць – фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», який цього року проводиться вдев’яте. В рамках проекту відбувається відбір талановитих дітей з багатодітних сімей на рівні району, які їдуть на обласний конкурс, в свою чергу переможці якого отримують безкоштовні путівки в міжнародний дитячий центр «Артек». Конкурс проводиться за сприяння Міністерства соціальної політики та Комуністичної партії України.

      Цього року уже вдруге до нього долучається і наш район. Згідно з положенням конкурс проводиться у восьми номінаціях:

-         вокальне мистецтво,

-         музичне виконання;

-         патріотична пісня;

-         хореографія;

-         оригінальний жанр;

-         художнє та авторське виконання;

-         декоративно – прикладне мистецтво;

-         образотворче мистецтво;

     Отож звертамося до батьків багатодітних родин, педагогів – усі наші діти талановиті, давайте розкриємо їх таланти, покажемо кращі сторони життя. Адже кажуть, що талант – наче те зерно, якщо воно упаде на родючий грунт – зійде, на камінь – засохне. То ж зробімо так, аби наші зусилля стали тим родючим ґрунтом, на якому зійде не один колосок!

     Усі-усі, хто пише  вірші, співає гарних пісень і витанцьовує на два боки, хто має золоті руки, запал та бажання перемогти, ми запрошуємо взяти участь у конкурсі «Таланти багатодітної родини». Звертайтеся і подавайте заявки на конкурсний відбір.

      Конкурс відбудеться 20 лютого 2013 року в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості.

       Ми будемо раді познайомитися з вами, вашими славними родинами.

       Діти Тиврівського району дуже талановиті і нехай про це знає уся Україна!Создан 10 фев 2013Коминформ Коминформ Петр Симоненко Коминформ Коминформ  посещений